Главная » Статьи » Здоровье [ Добавить статью ]

Індійські лікарі спробують врятувати життя 500-кілограмової єгиптянці
   Єгиптянка Іман Ахмад Абдулаті, яка важить 500 кілограмів завтра, 11 лютого, прибуде в індійське місто Мумбаї на лікування. Весь світ дізнався про важку хворобу жінки восени минулого року. Лікарі відзначають, що 36-річна жінка страждає «слонової хворобою» і «пороком залоз». Після того, як єгиптянка пережила інсульт, вона веде лежачий спосіб життя. Цією справою зацікавився в минулому році один з кращих мумбайських лікарів Муффазал Лакдавала.

Він спеціалізується на баріатричної і лапароскопічної хірургії. Лікар захотів допомогти хворій. За допомогою міністра закордонних справ Індії Сушма Сварадж було оформлено візу для Абдулаті, адже вона не могла особисто з'явитися в консульство та замовити Туры в Индию. Відомо, жінка прибуде в Мумбаї вантажним літаком Airbus 300-600 компанії Egyptair приблизно о 00:40 (за київським часом). Компанія спеціально переробила літак, щоб пацієнтку можна було нормально транспортувати. Відразу після прибуття його доставлять в госпіталь Сайф.

Лікування займе багато часу, тому спочатку будуть проведені аналізи, які допоможуть оцінити стан здоров'я Абдулаті. Кілька операцій проведуть поетапно, щоб гарантувати якісне хірургічне втручання. Порятунок життя єгиптянки обійдеться в чималу суму, тому Лакдавала організував збір коштів на лікування на сайті change.org. Міністр закордонних справ побажала хворий успіхів в лікуванні. У свою чергу, лікар подякував міністру за допомогу у видачі Абдулаті візи, зазначивши, що Сушма Сварадж «дала Іман другий шанс на життя».
Категория: Здоровье | Добавил: Admin (10.02.2017)
Просмотров: 626 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]